Antalya'da yaz artık kavurucu değil

Kar Dünyası’nda havanın 50 derece olduğu günlerde bile -5 derecelik kar keyfi yaşanıyor...

Eğlence hiç bitmiyor

Lapa lapa yağan karın altında herkes neşeleniyor, karlarda yuvarlanıyor, kızakla kayıyor, kartopu savaşı yapıyor, iglolarda macera arıyor…

Yatırımcı ol

YENİ VE YÜKSEK KARLI BİR EĞLENCE PARKI YATIRIMI

Endüstriyel soğutma sektörünün dünyadaki öncü firmalarından olan CANTEK yeni, farklı ve kazançlı bir eğlence konseptini yatırımcılarla buluşturuyor.

Antalya’da üretip kurduğu ve 7 yıldır işlettiği Kar Dünyası eğlence parkını, dünyanın çeşitli yerlerinde de anahtar teslim kurarak yatırımcılarına AVM, otel, eğlence parkı gibi alanlarda mükemmel bir yatırım fırsatı sunuyor.

365 GÜN KAR KEYFİ

Kar Dünyası, ileri teknolojiye sahip soğutma sistemleriyle soğutulmuş, kar konseptli bir kapalı eğlence parkıdır. İçerisinde sürekli olarak doğal kar yağar, 365 gün karla kaplıdır ve karın tüm güzelliklerini en sıcak havalarda bile ziyaretçileriyle buluşturur.

Antalya’da 800 m2’si soğuk alan olmak üzere 1.500 kapalı alana sahip Kar Dünyası yılda 110.000 ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Kaydırak, iglo, penguen alanı, buz heykeller, kartopu savaş alanı ile yaşattığı kar keyfinin yanında satış alanı, kafe gibi ek gelir kapıları sunmaktadır. Ayrıca okul etkinlikleri, evlenme teklifi, doğum günü gibi organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. İçinde bulunduğu bölgeye, avm’ye, otele vb. marka değeri katmakta ve yoğun ziyaretçi çekmektedir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin : marketing@cantekgroup.com